Deflektory HEKO na osobné autá, úžitkové, autobusy a kamióny

Deflektory Heko sú jedinečným doplnkom výbavy Vášho automobilu.

 • Poskytujú prirodzené prúdenie vzduchu o vnútri vozidla, tým pádom zabráni zahmlievaniu okien počas dažďa alebo hmly.
 • Každý deflektor je vyrábaný s dôrazom na štylistickú líniu vozidla.
 • Vhodné sú taktiež aj pre fajčiarov, keďže počas jazdy môžu mať otvorené okno.
 • Deflektory sú v dymovej farbe.

Video ako správne a jednoducho nainštalovať deflektory Heko na okná

Stručný postup ako nasadiť okenné deflektory Heko

Stručný postup ako nasadiť okenné deflektory Heko
 1. Po dodaní deflektorov Heko si ihneď skontrolujte obsah balenia. Pri preprave sa môžu deflektory poškodiť, aj keď ich zasielame v odolnej krabici s penovou výplňou. Treba skontrolovať hlavne kraje všetkých deflektorov.
 2. Ak sú deflektory v poriadku, tak sa pred inštaláciou presvedčte, či dané deflektory pasujú na okná. Treba si každý deflektor primerať k oknu pred inštaláciou. 
 3. Doporučuje očistiť priestor, kam sa budú vkladať ofuky okien Heko pomocou handričky, aby sa obojstranná páska lepšie prilepila na tesnenia v okne.
 4. Po očistení odlepte z deflektoru žlté ochranné fólie na obojstrannej lepiacej páske.
 5. Zasunte jeden koniec pri spätnom zrkadle a následne druhý koniec. Potom opatrne zasúvate deflektor smerom od spätného zrkadla do drážky.
 6. Po zasunutí deflektoru zatvorte okno a uistite sa či niekde deflektor neprekáža oknu pri zasúvaní. Ak sa stane, že deflektor naráža na okno, tak je potrebné do toho miesta použiť pliešky, ktoré sú priložené v balení. Pliešok sa vkladá tak, aby časť s ostrým výstupkom bola v tesnení a hladká časť na deflektore. Pliešky môžete použiť aj keď deflektory nikde nenarážaujú. Budú tým lepšie upevnené v tesnení dverí.
 7. Následné tento postup opakujte pri všetkých oknách a najlepšie nechať potom všetky okná zavreté, aby sa obojstranná lepiaca páska poriadne prilepila na gumové tesnenie.
 8. Po inštalácií môžeme deflektory očistiť od mastnoty, špiny a odtlačkov rúk pomocou bežných čistiacich pripravkov.
Predvoľby súkromia
Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán a zhromaždené údaje sa môžu preniesť k partnerom v EÚ, USA alebo iných krajinách. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti

Prihlásenie